Resmi Web Sitemize Hoşgeldiniz!
Müşteri Hizmetleri +90 224 441 91 00
Hakkımızda
Hakkımızda_boyutlu.jpg  

Türkiye'nin en büyük sanayi şehirlerinden Bursa'da faaliyet gösteren Aydinc Plastic Ithalat Ihracat Ltd Sti 1986 yılında kurulmuştur. Plastik kalıpları yapımı ve enjeksiyon ile plastik parça üretiminde uzmanlaşan firmamız uzman bir kadro ile,otomotiv,tekstil,inşaat,makine endüstrileri başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışındaki endüstrinin pek çok farklı alanındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

Yıllık 100 kalıp projesi ve 500 ton plastik işleme kapasitesi ile hizmet veren firmamız uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. ISO9001 kalite sistem sertifikasına sahip olan firmamız çalışanları, oluşturulan kalite bilincine ve firma kalite politikasına göre eğitilmişlerdir. Hızlı ve kaliteli üretim yapabilmek için her yıl büyüyen ve teknolojiye yatırım yapan firmamız daima en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

 

Kuruluş Tarihi : 1986
Plastik Malzeme Yıllık İşleme Kapasitesi : 500 ton/yıl
Plastik Malzeme Üretim Kapasitesi : 0,1 - 1000 gram
Kalıp Üretim Kapasitesi : 100 kalıp/yıl
Firma faaliyet alanları : Her türlü hacim kalıpları tasarımı ve üretimi.
Plastik enjeksiyon ile parça üretimleri,montaj-kalibrasyon vb. ek işlemler,özel montaj ve kalibrasyon makineleri yapımı.
Talaşlı imalat.
Projelendirme ve tasarım hizmetleri.
Ürünler : Gazlı amortisör ekipmanları,havuz ekipmanları, makine parçaları

 

Hakkımızda - DinçPlast | Kalıp Enjeksiyon plastik
Kalıp üretim becerilerini bu alandaki yenilikleri bünyesine katarak sürekli güncelleyen Dinç Kalıp yetişmiş personeli ve üretim vizyonu ile paralel; hızlı, uygun maliyetli, ölçümsel doğruluk prensibine dayalı imalat yaklaşımı ile müşterilerine en iyi sonuçları vermektedir.
hakkimizda-kalip-enjeksiyon